Şu an okunan:
AK Parti ve Cumhur İttifakı adayı Yıldırım oyunu kullandı
Full Article 2 minutes read

AK Parti ve Cumhur İttifakı adayı Yıldırım oyunu kullandı

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım oyunu kullandı. Yıldırım oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, ” 6 Mayıs’tan beri adaylar olarak kampanyalarımızı yapıyoruz. Her ilçede her mahallede hemşehrilerimizle buluştuk projelerimizi, vaatlerimizi anlattık. Bir konuştuk iki dinledik. Bugün konuşma sırası seçmenlerimizin. Onlar kararını bugün vermiş olacak” dedi

AK Parti ve Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, oyunu Tuzla’da Aydınlı Mahallesi Emlak Konut Cemil Meriç İlkokulu ve Ortaokulu’nda “1049” numaralı sandıkta kullandı.

Yıldırım, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Teşekkür ediyorum oyumuzu kullandık vatandaşlık görevimizi yaptık inşallah bugün oy kullanma süresi bitince oylar sayılacak ve gelecek beş yıl için İstanbul’u kim yönetecek İstanbullular karar vermiş olacak. İstanbulluların vereceği kararın başımız gözümüz üstünde yeri var. 6 Mayıs’tan beri adaylar olarak kampanyalarımızı yapıyoruz. Her ilçede her mahallede hemşehrilerimizle buluştuk projelerimizi, vaatlerimizi anlattık. Bir konuştuk iki dinledik. Bugün konuşma sırası seçmenlerimizin. Onlar kararını bugün vermiş olacak. İstanbul’un bir dünya şehri olması için bugüne kadar ülke genelinde edindiğimiz tecrübeleri uygulamak için seçimler önemli bir fırsat rabbim İstanbulumuz ve ülkemiz için hayırlı uğurlu etsin. Kampanya esnasında belki kırgınlıklar olabilir rakipler arasında da olabilir veya vatandaşlarımızdan da kırgınlıklar olabilir. Bugün kırgınlıkları bırakmak ve geleceğe odaklanmak zamanı. Bilerek, bilmeyerek eğer bir İstanbullu kardeşimize, rakiplere bir yanlış yapmışsak, haksızlık yapmışsak helallik istiyorum. Seçimlerimiz hayırlı olsun. Kampanyada görev alan, gönüllü katılan Anadolu’dan gelen vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Ak Parti İstanbul başkanlığında seçimi takip edeceğiz”

Yorumlar

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

Input your search keywords and press Enter.