Şu an okunan:
CHP’den Canan Kaftancıoğlu tepkisi: FETÖ’yü övmekten partinizde yönetici kalmaz
Full Article 2 minutes read

CHP’den Canan Kaftancıoğlu tepkisi: FETÖ’yü övmekten partinizde yönetici kalmaz

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, MYK sonrası basın açıklaması düzenledi.

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, MYK sonrası basın açıklaması düzenledi.

Öztrak’ın konuşmasından satır başları;

97 yıl önce bugün İzmir düşman işgalinden kurtuldu. Tüm mazlum milletlere umut olduk.

Kamu ihalelerini yandaşlara verenler cumhuriyetimizin tam demokrasiyle taçlandırmasını istemeyecekler. Türlü tehdit ve şantajlarla engel olmaya çalışacaklar. Bizim bunlara pabuç bırakmayacağımızı tarihimiz göstermiştir.

Genel başkanımıza yapılan saldırılar, belediye başkanlarımıza savrulan tehditler bizi çıktığımız yoldan geri çeviremez. CHP hak hukuk ve adalet siyasetine devam edecek. 

Seçimi kaybetmeyi hazmedemiyor. Hazmedemedkçe intikam almaya çalışıyor. Şiir okudum diye beni hapse attılar diye meydan meydan dolaşıp mağdur edebiyatı yapmıştı. Şimdi 7-8 yıl önceki sosyal medya paylaşımlarına ceza vermeye kalkarsanız, FETÖ ve PKK terör örgütlerini övmekten partinizde yönetici kalmaz. 

-Kayyum iddiaları

Bu ülkenin gerçek sorunu pahalılıktır, işsizliktir. Tek çabaları ülkeyi gerçek gündemden uzak tutmaktır.

Atama bakanların seçilmiş belediye başkanlarını kamuoyunda ipe sapa gelmez konuşmalarla uyarma görevi ne zamandan beri var? Bıraksın bu uyarmaları, bakan işini yapsın. İstiklal Caddesi’nde pırılpırıl bir gencimiz yaşamını yitirdi.

-Kılıçdaroğlu’na saldırı

Geçmiş olsun mesajı gelmedi. Bu yönetim giderek ilginçleşmeye başladı. Bir tarafta Canan Kaftancıoğlu apar topar mahkeme önüne çıkarılıyor, diğer taraftan Genel Başkanımıza yumruk atılıyor, linç edilmeye kalkılıyor, yumurta atılıyor ama ortada hiçbir dava yok. Bu artık Türkiye’de neyin ne olduğunu çok net bir şekilde gözler önüne seriyor. Sosyal medya paylaşımlarınızla ceza alıyorsunuz, birilerine suikast girişiminde bulunduğunuzda hiçbir ceza almıyorsunuz. Demokrasi bunun neresinde?

Yorumlar

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

Input your search keywords and press Enter.